درباره ما

درباره ما

چرا ویژوال فایل

سایت ویژوال فایل در فروردین ماه سال 1399 فعالیت خود را شروع کرده است. سایت ویژوال فایل به منظور ارائه خدمات و فروش فایل در زمینه های مختلف شروع به کار کرده است. امیدواریم با حمایت شما کاربران گرامی در این عرصه موفق تر و بهتر از همه همراه شما بدرخشیم!

 

ویژوال فایل با دارا بودن بیش از 500 محصول فارسی جز بزرگترین و معتبرترین مارکت عرضه محصولات گرافیکی به زبان فارسی در دنیا می باشد

اصلی ترین فعالیت ویژوال فایل
ویژوال فایل انواع فونت و ابزار گرافیکی را عرضه می کند. فونت های عرضه شده توسط ویژوال فایل به 3 دسته ی فونت فارسی، فونت لوگوتایپ و فونت انگلیسی تقسیم می شود. فونت های لوگوتایپ طرفداران خاص خودشان را دارند.
از سوی دیگر ابزار های گرافیکی بخش مهمی از محصولات سایت ویژوال فایل می باشد. چرا که هر گرافیک کاری نیازمند استفاده از ابزار های گرافیکی می باشد.
ویژوال فایل در شبکه های اجتماعی

تخفیفات هیجان انگیز ویژوال فایل، در کانال تلگرام ویژوال فایل در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین محصولات برتر و حرفه ای، در کنار اطلاعیه های مهم ما را می توانید در اینستاگرام مشاهده کنید.

ضمانت کیفیت، خدمات پشتیبانی و آپدیت

دقت و بررسی پیش از انتشار، در کنار استاندارد های ویژوال فایل، ضامن کیفیت محصولات ماست. اما در صورت هر گونه نقص و یا عدم پشتیبانی در کنار شما خواهیم بود.  طبق قوانین ما، چنانکه محصولی که به کاربر ارائه می شود، با دمو و توضیحات آن متفاوت باشد، کاربر حق درخواست وجه پرداختی خود را دارد. این نوع ضمانت، نشان دهنده بالاترین اطمینان نسبت به محصولات و محترم شمردن حق مشتری است.

نکته مهم دیگر در مورد خدمات آپدیت و پشتیبانی است. در ویژوال فایل، به روز رسانی ها شامل هیچ نوع هزینه ای برای کاربر نیست. هر خریدار دسترسی دائمی به فایل های محصول خواهد داشت. پس همیشه آخرین ورژن در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین پشتیبانی تا یک سال کاملا رایگان خواهد بود.

اشتغال زایی/ کارآفرینی ویژوال فایل

در هر جایگاهی باشید می توانید از ویژوال فایل کسب درآمد کنید. سیستم همکاری در فروش سایت ما، برای همه افراد این امکان را فراهم کرده است. کافی است در ویژوال فایل اکانت داشته باشید و تنها با اشتراک گذاری لینک ها 10 الی 50 درصد قیمت هر محصول را دریافت کنید. برای استفاده از لینک بازاریابی وارد این بخش از پروفایل کاربری خود مراجعه شوید.

برای اطلاعات بیشتر لطفا به مقاله همکاری در فروش ویژوال فایل مراجعه کنید.

مجوز های ویژوال فایل

تمام مجوز های قانونی که نیاز است یک وب سایت تجاری داشته باشد، دارد. از جمله مجوزهایی از

  • وزارت صنعت و معدن و تجارت : نماد اعتماد الکترونیکی
  • وزارت ارشاد و تعیین هویت با نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال
  • پرداخت امن به وسیله ی زرین پال
ویژوال فایل