preloader
اخبار ویژوال فایل

مشکل دانلود با نرم افزار IDM

مشکل دانلود با نرم افزار اینترنت دانلود منیجر

مشکل دانلود با نرم افزار IDM

مشکل دانلود با نرم افزار اینترنت دانلود منیجر

حل کردن مشکل عدم دانلود محصولات خریداری شده شما با استفاده از اینترنت دانلود منیجر رو در این پست به درخواست کاربران عزیز ویژوال فایل برای شما آماده کردیم. در این آموزش به شما نحوه حل مشکل دانلود محصولات رو آموزش میدهیم با ویژوال فایل همراه باشید….

دلایل دانلود نشدن فایلها توسط دانلود منیجر:

  1. ممکن است مشکل دانلود با نرم افزار اینترنت دانلود منیجر به خاطر قدیمی بودن برنامه اینترنت دانلود منیجر باشد، پس اولین کاری که باید کرد این است که نسخه قدیمی را حذف و نسخه جدید را نصب کنید.
  2. شاید به خاطر تعارضی باشد که بین این برنامه و آنتی ویروس یا فایروال پیش آمده، در حالی که برنامه اینترنت دانلود منیجر به طور مستقیم به اینترنت متصل است اما آنتی ویروس یا فایروال مانع تکمیل فرایند دانلود شده ، حالا به هر دلیل امنیتی که باشد و یا اصلا از روی اشتباه ، بنابراین باید همیشه اینترنت دانلود منیجر را با run as admiistrator باز کنید تا مجوزها را به برنامه داده باشید. اگر مشکل رفع نشد ، آنتی ویروس یا فایروال را حذف و غیر فعال کنید سپس امتحان کرده ببینید آیا مشکل از آنتی ویروس بوده ، اگر چنین بود از آنتی ویروس دیگری استفاده کنید.
  3. شاید این مشکل به خاطر درگیر شدن یک نرم افزاری با برنامه دانلود منیجر باشد بنابراین اگر هر برنامه ایی غیر از دانلود منیجر روی کامپیوتر دارید که برای دانلود از آن استفاده می کنید، حذف کرده و دوباره امتحان کنید.
  4. گاهی ممکن است مشکل دانلود با نرم افزار اینترنت دانلود منیجر به خاطر روشن بودن فیلترشکن و پروکسی باشد ، پس آن را خاموش کرده و دوباره امتحان کنید.
  5. شاید به خاطر کرکی باشد که برای برنامه دانلود منیجر استفاده می کنید ، چون هنگام اتصال برنامه به اینترنت چه بسا به شرکت وصل می شود و به همین دلیل این مشکل پیش می آید.
  6. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که مراحل دانلود روی ۹۹ درصد ثابت می ماند و تنها چند کیلوبایتی مانده تا تمام شود، در چنین حالتی شاید دانلود را متوقف کنید و دوباره کلید شروع را بزنید تا دانلود تکمیل شود اما میبینید که فرقی نکرد و حتی سرعت دانلود صفر شده، برای رفع این مشکل مودم را خاموش و روشن کنید سپس برنامه IDM را به طور کامل از طریق آیکون موجود در کنار ساعت ببندید سپس بار دیگر برنامه را باز کرده و دانلود را تکمیل کنید.

درصورتی که با استفاده از اقدامات بالا موفق به دانلود از طریق اینترنت دانلود منیجر نشدین، نرم افزار را غیر فعال کنید و با استفاده از خود مرورگر شروع به دانلود محصولات بکنید.

مشکل دانلود با نرم افزار اینترنت دانلود منیجر محصولات ویژوال فایل

آموزش نصب فونت فارسی

برای دریافت آموزش های جدید و فایل های رایگان حتما در کانال تلگرام ویژوال فایل به آدرس VisualFile@ عضو باشید…

دیدگاهتان را بنویسید

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها)
سبد خرید
اینستاگرم پینترست تلگرام
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
خانه
حساب کاربری من
0 موارد محصول